Lovec Rapy voblery

Voblery Lovec Rapy 

Ak sa venujete mikroprívlači, prívlači na malé voblery potom ručne vyrábané voblery Lovec Rapy sú tou najlepšou voľbou. Každý prívlačkár ocení pre prívlač na voblere široký sortiment voblerov Lovec Rapy. Ponuka voblerov spočíva v úplnej komplexnosti sortimentu. Nájdete to voblery na pstruhov, jalcov, boleňov, ostriežov, sumce, šťuky, zubáčov,..
Tieto ručne vyrábané voblery sú naozajstnou lahôdkov pre lov dravcov na prívlač.
Materiál voblerov je taký istý ako pri výrobkoch SALMO. 
Špičkové woblery ktoré sú lídrami na trhu hlavne vo veľkostiach woblerov 2 - 5cm. Tieto mini voblery sú ideálne na lov pstruha, jalca, ostrieža a sú ľahôdkou pre vyznavačov mikro prívlače.
Medzi rybármi je veľmi známy dvojdielny mini wobler Trout (4,5cm), chrúst (Maybug) a samozrejme mini wobler Humpy (2cm).
Voblery LOVEC RAPY:
Po dlhých rokoch neustáleho vývoja voblerov a zlepšovania prichádzama výrobca voblerov Lovec Rapy na trh so štyridsiatimi ·modelmi a viac ako dvadsiatimi piatimi farebnými kombináciami čo sumárne je asi 1000 voblerov.
Na produkcii voblerov pracujú iba zkúsení lovci na prívlač. Od týchto rybárov - lovcov na prívlač prichádza nám mnoho inovácií a nápadov priamo z výroby.
Všetky činnosti pri výrobe voblerov sú·prevádzané ručne, čím zaručíme jedinečnosť každého jedného voblera. Každý vobler je ručne testovaný. Na vobleroch sú použité VMC trojháčiky. Na vobleroch vďaka nespočetným inováiám krok za krokom zvyšujeme kvalitu voblerov. Každý rok prichádzajú inovácie, ktoré voblery Lovec Rapy posúvajú dopredu – tento vývoj nikdy nekončí. Neustály vývoj pre nové modelové rady voblerov zabezpečuje v sortimente voblerov nové, orginálne tvary. Okrem·toho je pri návrhu voblerov dosiahnúť  jedinečný pohyb, atraktívny pre ryby. Väčšinou rybárske voblery majú·jemnú akciu, blízku ·prirodzenému ·pohybu ryby, pretože dobrý vobler by mal predovšetkým ·imitovať pohyb ryby, nie pohyb umelej ·nástrahy! Samozrejme ·v sortimente voblerov Lovec Rapy sú rybárske nástrahy , ktoré majú agresívny pohyb pre vydráždenie dravcov.·
V priebehu ·vývoja voblerov Lovec Rapy firma spolupracuje s najlepšími rybármi, ktorý ·testujú voblery Lovec Rapy. Medzi mnohými menujme pána Pavla Vokála, kapitána zlatej českej reprezentácie v prívlači v Bulharsku 2008.·
Výnimočné sú voblery od 2 – 5 cm , pri veľmi malej gramáži. Tvary voblerov Lovec Rapy mnoho krát ·pripomínajú tvar skutočnej ryby .Takéto rybárske klenoty pri malej amplitúde vychýlení a drobnej práci dokážu vydráždiť i zkúsené dravce, ale podľa zkúseností i ryby nedravé.

Novinky e-mailom

Anketa

Aký druh ryby lovíte?
šťuka
šťuka11.3 %
zubáč
zubáč11 %
sumec
sumec11.5 %
boleň
boleň10.9 %
ostriež
ostriež11.3 %
jalec
jalec11 %
pstruh
pstruh11 %
hlavátka
hlavátka10.9 %
biela ryba
biela ryba11.2 %

Produkt bol pridaný do vášho košíka.

Navrch stránky
Facebook
Facebook
Facebook